Urządzenie wielofunkcyjne Epson L386

epson to bardzo wydajna drukarka

Urządzenia typu All-in-One cieszą się niezmienną popularnością, szczególnie w przypadku zastosowań domowych lub mikrofirm. Wysokiej jakości skaner, drukarka i ksero sprawiają, że tego rodzaju sprzęt poradzi sobie z większością podstawowych zadań biurowych. Co wyróżnia urządzenie wielofunkcyjne Epson L386? Sprzęt wyposażony jest w pojemne zbiorniki na atrament, dzięki którym jest w stanie wydrukować nawet do 13 000 stron czarno-białych i do 6 500 stron kolorowych. Kolejną zaletą urządzenia jest szybkość drukowania, która wynosi do 10 stron na minutę. Pojemny podajnik papieru pomieści do 100 arkuszy A4. Sprzęt wyposażony jest w moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z komputerem. Niepotrzebne jest dodatkowe okablowanie, a urządzenie może być zlokalizowane w innym pomieszczeniu. Jakimi cechami wyróżnia się jeszcze urządzenie wielofunkcyjne Epson L386?

  • Maksymalna rozdzielczość drukowania w kolorze i czerni to 5760 x 1440 dpi. Takie parametry zapewniają doskonałą jakość wydruku.
  • Rozdzielczość skanera wynosi 1200 x 2400 dpi, dzięki czemu pliki są bardzo szczegółowe i wyraźne.
  • Urządzenie waży około 4,5 kg, a poziom hałasu jaki generuje to zaledwie 38 db.
  • Sprzęt wyposażony jest w wejście USB 2.0.
  • Drukarka jest niewielka, jej wymiary to 482 mm x 145 mm x 300 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych pomieszczeń.

Urządzenie wyposażone jest w zaawansowane głowice drukujące Micro Piezo, które pozwalają na osiągnięcie fotograficznej jakości wydruku. Aby oszczędzić papier, sprzęt oferuje możliwość drukowania obustronnego. Epson L386 do poprawnego działania wymaga tuszu w 4 kolorach – żółtym, purpurowym, błękitnym i czarnym – kupisz je w tym sklepie. Zarówno w przypadku oryginalnych kartridży, jak i wysokich jakości zamienników, urządzenie zapewnia bardzo niski koszty wydruku.

Comments are closed.