Tusz HP 650

Drukarki atramentowe najczęściej wybierane są przez użytkowników, którzy nie drukują zbyt wiele. Największymi zaletami popularnych atramentówek jest niska cena zakupu oraz wysokiej jakości druk kolorowy. Tusz HP 650 jest kompatybilny z około 30 urządzeniami marki Hewlett-Packard, w tym z wieloma modelami typu All-in-One, którą łączą drukarkę, skaner i ksero. W przypadku czarnego tuszu, pojemność zbiornika wynosi 6,5 ml, co pozwala na wydruk do 360 stron A4. Natomiast tusz kolorowy ma 5 ml i dzięki niemu można wydrukować do 200 stron. Finalna liczba wydruków, zarówno w przypadku czarnego pojemnika, jak i kolorowego, uzależniona jest od jakości oraz stopnia pokrycia strony. Im jest on wyższy, tym tusze wystarczą na krócej. Tusz HP 650 dedykowany jest m.in. do serii Deskjet Ink Advantage, która cieszy się dużą popularnością wśród domowych użytkowników, dzięki niezawodności i prostej obsłudze. Wymiana kartridży nie jest skomplikowana, w związku z czym każdy, nawet początkujący użytkownik powinien sobie z nią poradzić.

Klasa pigmentu A+ zapewnia szczegółowość i wysoką jakość wydruków. Urządzenia atramentowe pracujące w wysokiej rozdzielczości idealnie nadają się do drukowania zdjęć, grafik i obrazów. Kolorowy wydruk charakteryzuje się znakomitym odwzorowaniem barw, wysoką szczegółowością i bardzo dobrym kontrastem.

W przypadku rzadkiego korzystania z drukarki, warto raz w tygodniu wydrukować jedną kartkę A4 tekstu. W taki sposób użytkownik uniknie sytuacji, w której zaschnie głowica. Wszystkie wkłady atramentowe mają wspólną cechę – zwykle wyczerpują się w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto mieć zapas zarówno czarnego tuszu, jak i kolorowego, aby uniknąć niemiłej niespodzianki podczas drukowania. Tusz HP 650 nie rozmazuje się i błyskawicznie schnie, dzięki czemu wydruk jest gotowy zaraz po opuszczeniu podajnika.

Comments are closed.