Tusz do drukarki Brother

Brother to japońska firma, która powstała w 1908 roku. Pierwotnie zajmowała się produkcją maszyn do szycia. Obecnie oferuje zarówno profesjonalne urządzenia drukujące do biura, jak i sprzęty przeznaczone do użytku domowego. Firma Brother wyprodukowała pierwsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne wykorzystujące technologię druku atramentowego, które umożliwia drukowanie w formacie A3. Firma oferuje również urządzenia wielofunkcyjne typu All-in-One. Łącząc drukarkę, skaner i ksero zapewnia szeroką funkcjonalność oraz duże możliwości.

Tusz do drukarki Brother sprzedawany jest w formie gotowych zestawów CMYK, czyli czterech podstawowych kolorów, w skład których wchodzi cyjan, magenta nazywany również purpurowym, żółty i czarny. Pozostałe kolory otrzymuje się poprzez łączenie poszczególnych barw w zróżnicowanych proporcjach. Na rynku dostępne są również pojedyncze zbiorniki z tuszem, które umożliwiają wydruk do 6 000 stron A4. W przypadku wysokiej jakości zamienników, można kupić komplet 4 kolorów, wówczas maksymalna wydajność wynosi do 21 000 stron. Finalna liczba wydruków uzależniona jest od jakości druku oraz stopniu pokrycia. Im jest on większy, tym tusz wystarczy na krócej. Tusz do drukarki Brother www.drtusz.pl w większości przypadku jest kompatybilny z kilkoma urządzeniami, dzięki czemu cena oryginalnych pojemników oraz zamienników jest atrakcyjna.

Nowoczesne urządzenia marki Brother są kompatybilne z iPrint&Scan, aplikacją mobilną na systemy Apple iOS oraz Android. Aplikacja umożliwia skanowanie za pomocą smartfona lub tabletu i szybkie przesyłanie do najbliższej drukarki. Obsługiwane formaty to m.in. JPEG, PDF i pliki Microsoft Office. Za pomocą aplikacji, użytkownik może wysłać również pliki do chmury lub bezpośrednio na adres e-mail, wówczas udostępni je zalogowanym osobom. Aplikacja pozwala także na druk iTunes

Comments are closed.