Toner do drukarki monochromatycznej Brother HL-1210WE

Urządzenie przeznaczone jest do zastosowań domowych oraz małych biur. Dzięki niewielkim rozmiarom może pracować nawet w niedużych pomieszczeniach. Pojemny podajnik, mieszczący do 150 arkuszy papieru, umożliwia długą pracę urządzenia. Maksymalna prędkość druku to 20 stron na minutę, co jest w zupełności wystarczające dla osób umiarkowanie korzystających z drukarki. Urządzenie jest gotowe do pracy w mniej niż 10 sekund po włączeniu.

Toner Brother HL-1210WE umożliwia wydruk do 1 000 stron. Finalna liczba zadrukowanych arkuszy papieru w dużej mierze zależy od jakości wydruku oraz od stopnia pokrycia strony. Im jest on większy, tym toner wystarczy na krócej. Urządzenie wyposażone jest w laser 1 klasy, wyświetlacz z trzema diodami LED oraz 200 MHz procesor. 32 MB pamięci operacyjnej RAM pozwala na szybką pracę urządzenia. Drukarka wyposażona jest również w wejście Hi-Speed USB 2.0 oraz moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z komputerami. Korzystając z sieci, dodatkowo ograniczamy liczbę przewodów. Wymiary urządzenia to 340 mm x 238 mm x 189 mm, a jego waga to 4,6 kg. Drukarka posiada certyfikat Energy Star, który informuje o niskim poborze energii elektrycznej. Uśrednione zużycie tygodniowe oscyluje wokół 0,7 kWh na każde 7 dni pracy urządzenia. Wysoka rozdzielczość druku, która plasuje się na poziomie 2400 x 600 dpi, jest w zupełności wystarczająca podczas druku dokumentów tekstowych. Sprzęt obsługuje wszystkie najpopularniejsze oprogramowania takie jak: większość wersji Windowsa, łącznie z wersją Server, system OS oraz Linux.

Chcąc obniżyć koszty wydruku, warto kupić toner Brother HL – 1210WE w wersji dwupaku. Korzystając z wysokiej jakości zamienników od sprawdzonych producentów, użytkownik może cieszyć się doskonałym wydrukiem w przystępnej cenie.

Comments are closed.